1. Сообщение #1
    Здравствуйте. Хочу приобрести новую плитку, но пока только листаю разные каталоги в интернете и просматриваю цены, чтобы сравнить и посмотреть где именно дешевле, а где дороже. Обратиливнимание, что тут ColiseumGres profiplitka.ru/coliseumgres/ в ассортименте представлена разная плитка. Так далеко я ещё не заходила, имею ввиду выбирать по стране-производителю. Обычно процесс покупки происходил так: понравилось что-то, и сразу купила. Уважаемые дамы и господа, проконсультируйте по поводу того, как правильно нужно выбирать плитку на просторах интернет магазинов, наверняка же есть какие-то свои тонкости? Не правда ли?
  2. Сообщение #2
    А плитку вам куда нужно?
  3. Сообщение #3
    Вам было бы неплохо зайти в магазин и вживую пообщаться с консультантами. Куда надо плитку, какого размера и т.п. У Вас сложится представление о предмете, и сможете спокойно выбрать в после этого в интернет магазинах.
  4. Сообщение #4
    У кого можна замовити облицювальну плитку? Всі будівельні магазини міста обійшли і не можем знайти плитку з потрібною фактурою і кольором. Ми з чоловіком вирішили облицювати фасад будинку на дачі…
  5. Сообщение #5
    Я теж думаю, що пора зробити на дачі невеличкий ремонт будинку. Поки дивлюся по цінах
  6. Сообщение #6
    Я б Вам порадив звернутися в будівельну компанію!
  7. Сообщение #7
    Ми недавно замовляли в інтернет-магазині облицювальну плитку для облаштування фасаду на дачі, ціна мене приємно здивувала, в наших магазинах вона коштує дорожче, взагалі краще замовляйте її в своєму місті, щоб доставку чекати не довго. Я не знаю з якого ви міста, наприклад у нас у Львові можна придбати плитку за вигідною ціною по цьому посиланню.