1. Сообщение #1
    Доброго дня. Я проживаю у Вінниці. Мій чоловік хоче купити собі пуско-зарядний пристрій для авто. Але через роботу не має майже вільно часу, щоб зробити купівлю. Вирішила зробити йому приємний сюрприз і купити такий пристрій. Підкажіть куди мені краще звернутися?
  2. Сообщение #2
    Привіт. Це чудовий пристрій, особливо зимою, якщо ваше авто стоїть не в гаражі. На морозі аккумулятор бистро розряджається. І щоб запустити авто, це як раз те, що потрібно. Я теж з Вінниці і ось нещодавно придбав собі такий. Якщо цікаво, пишіть.
  3. Сообщение #3
    Дуже вам вдячна, що вирішили допомогти мені. Я в таких справах зовсім не розуміюсь. А чоловіку хочеться зробити приємний сюрприз. Підкажіть куди мені звернутися? І порекомендуйте який пуско-зарядний пристрій краще вибрати?
  4. Сообщение #4
    Пуско-зарядний пристрій для авто я купував в надійному інтернет-магазині «Алло». Це магазин, де ніколи не буває неякісної техніки. Ціни тут доступні. особисто я собі обрав автономний зарядний пристрій 70mai jump starter max. Він має ємність 18000 мАг, максимальний струм зараяду і пусковий струм 1000 А. Має захист від короткого замикання, перегріву, перезаряду. Більш детальніше про пуско-зарадні пристрої https://allo.ua/ua/vinnicja/zarjadnye-ustrojstva-dlja-avtomobiljnych-akkumuljatorov/ можете прочитати на сайті магазину. Там є великий вибір і детальний опис до кожного товару. Сподіваюсь вашому чоловіку сподобається ваш сюрприз.