1. Сообщение #1
    Посоветуйте психолога для ребёнка 6 лет, совсем не слушается.
  2. Сообщение #2
    Сейчас — все дети такие, вы — просто помните себя в детстве и хотите чтобы и ваш ребёнок был таким, но, так не будет, время совсем не то, да и внешних факторов влияния на детей — очень много, думаю в этом и проблема. Вот https://t.me/greatparentsbot?start=5621041754 телеграм-бот — который создан для помощи родителям в подобных ситуациях.
  3. Сообщение #3
    Посоветуйте психолога для ребёнка 6 лет, совсем не слушается.
    І мій син взагалі відмовляється мене слухати. Причому така поведінка в нього була з раннього дитинства. Таке враження складається, що він взагалі мене не чує або ігнорує…
  4. Сообщение #4
    І мій син взагалі відмовляється мене слухати. Причому така поведінка в нього була з раннього дитинства. Таке враження складається, що він взагалі мене не чує або ігнорує…

    А ви не думали що усе це не просто так і це він від народження не по своїй волі такий.....? Не хочу вас лякати та настроювати на щось погане, але така поведінка є досить властивою дітям з аутизмом. Вони живуть у своєму світі, не чують та не сприймають нас так, як треба. Неконтрольовані емоції так само їм властиві… Знаєте, щоб я вам радила зробити — провести тест на аутизм у дітей та підлітків в Центрі Neuroflex, що в Києві знаходиться. Він допоможе в першу чергу вам зрозуміти, що не так із дитиною. Потім вже по результатам ви будете чітко розуміти, як діяти далі та як правильно коригувати його стан з підтримкою досвідчених фахівців.
  5. Сообщение #5
    Могу порекомендовать центр неврологии и развития речи «СМ-Клиника». Там также работает и детский психолог, поможет справиться с проблемы поведения у ребёнка
  6. Сообщение #6
    Дякую. Подивимось. Хочеться мати справу з дійсно професіоналом своєї справи
  7. Сообщение #7
    Дякую. Подивимось. Хочеться мати справу з дійсно професіоналом своєї справи

    Так це найважливіше напевно! Адже мова йде про дуже серйозні випадки
  8. Сообщение #8
    Так це найважливіше напевно! Адже мова йде про дуже серйозні випадки
    Насправді випадки бувають ну дуже різні і тут важливо підбирати психолога враховуючи якусь конкретну проблему. Є зручні ресурси https://aboutu.live/ де це можна зробити за лічені хвилини. Розробляється повноцінна програма реабілітації, і підключається до роботи дійсно кваліфікований психолог
  9. Сообщение #9
    У нас такая же проблема была, мы в Москве обращались в нейропсихологический центр Выше радуги, помогли нам здорово. Сын перед школой тоже неуправляемый был, я не знала куда кинуться. неусидчивый, гипервозбудимый, внимания ноль, ни минуты на месте.
  10. Сообщение #10
    А кого-то из специалистов конкретно посоветуете?